Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii – PSME

„Generowanie zielonej Energii i jej magazynowanie – perspektywa firm ubezpieczeniowych w Polsce i na świecie.”

Jak odnaleźć się na rynku ubezpieczeń będąc firmą działającą w branży OZE? O tym już 29 listopada b.r. podczas zamkniętego webinarium dla członków PSME opowie nasz ekspert Rafał Sroka.

 

Podczas webinarium odpowiemy na pytanie co zrobić, aby być możliwe dobrze ubezpieczonym oraz jak poruszać się po wciąż świeżym i rozwijającym się rynku ubezpieczeń skierowanym do firm wytwarzających . Uczestnicy spotkania dowiedzą się o problemach i wyzwaniach stojących przed ubezpieczycielami.

 

Agenda wydarzenia dostępna tu: agenda_warsztat_29.11.2022

 

Zapisy są prowadzone drogą mailową. Zgłoszenia (imię i nazwisko osoby/osób zainteresowanych uczestnictwem z ramienia Państwa firmy) prosimy kierować na adres e-mail: ewa.jankowska@psme.org.pl

Data

29 lis 2022
Expired!

Czas

10:00 - 11:30

Organizator

Ewa Kłos-Jankowska
Telefon
+48 789 079 390
Email
ewa.jankowska@psme.org.pl
Strona WWW
https://psme.org.pl/

Speaker

 • Rafał Sroka
  Rafał Sroka
  Właściciel Kancelarii Finansowej Rafał Sroka

  Rafał Sroka absolwent London Metropolitan University na kierunku Ekonomia Finansowa i Inwestycje oraz Politechniki Wrocławskiej – Executive MBA.
  12 lat doświadczenia zawodowego głównie na stanowiskach kierowniczych w globalnej bankowości inwestycyjnej, ubezpieczeniach gospodarczych na rynku Lloyds of London oraz światowej produkcji przemysłowej i detalicznej.
  Zarządzał zespołami w działach zgodności, operacyjnych oraz sprzedaży. Brał udział oraz przewodniczył projektom łączenia oraz tworzenia zespołów odpowiedzialnych za obsługę Underwritingu i agregacji ryzyka w biznesie Energetycznym, wspierał organizacje po przejęciach, zmianach zarządu oraz regularnie prowadził międzynarodowe projekty usprawniania procesów operacyjnych i HR.
  Współpracował z partnerami biznesowymi z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Francji, Niemiec, Stanów Zjednoczonych oraz Azji (Malezja, Indie, Singapur).
  Obecnie właściciel Kancelarii Finansowej Rafał Sroka, doradzający podmiotom gospodarczym oraz klientom indywidualnym w zakresie ubezpieczeń i inwestycji.

Dodaj komentarz