Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii – PSME

SEMINARIUM DOTYCZĄCE NABORU DO PROGRAMU GREENEVO – AKCLERATOR ZIELONYCH TECHNOLOGII

Seminarium dla członków PSME:  Greenevo – Akcelerator Zielonych Technologii.

Formuła: on-line

Podczas spotkania realizowanego w partnerstwie z Ministerstwem Klimatu i Środowiska opowiemy o flagowym, wieloletnim programie dedykowanym przedsiębiorcom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Eksperci oceniający wnioski opowiedzą o procedurze aplikacji, a przedstawiciele MKiŚ przybliżą korzyści płynące z uczestnictwa w programie.

Program GreenEvo ma na celu wsparcie transferu polskich zielonych technologii za granicę: dostarczenie skutecznych narzędzi oraz wsparcie w nawiązywaniu międzynarodowych relacji biznesowych.

GreenEvo stanowi ważne narzędzie wzmacniające proces kształtowania zrównoważonego rozwoju w Polsce i na świecie, w tym przejście w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. GreenEvo wspiera przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorców, którzy oferują niezwykle ciekawe produkty czy usługi, jednak nie mają możliwości ekspansji zagranicznej. Ministerstwo pomaga im zaistnieć na nowych rynkach, jednocześnie rozpowszechniając ideę prowadzenia działalności gospodarczej z poszanowaniem środowiska. Do grona Laureatów trafiają tylko sprawdzone, wdrożone i wysoce efektywne technologie, co wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku Polski na świecie. Laureaci GreenEvo to wiarygodni partnerzy biznesowi, którzy są otwarci na dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i technologiami z krajami rozwijającymi się, zmagającymi się z lokalnie występującymi problemami ochrony środowiska. GreenEvo wzmacnia aktywność biznesową polskich firm na arenie międzynarodowej. Zmienia sposób patrzenia na firmę i zarządzania nią – z tradycyjnego na nowoczesny, efektywny i ukierunkowany na działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

GreenEvo_ agenda spotkania

Zgłoszenia na spotkanie (imię i nazwisko uczestnika/uczestników) z Państwa firmy proszę przesyłać mailowo na adres: ewa.jankowska@psme.org.pl do dnia 17.08.2022 r.

Data

18 sie 2022
Expired!

Dodaj komentarz