Sun Family wśród Członków Wspierających PSME

Sun Family sp. z o.o. dołączyło do grona Członków Wspierających Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii. Jesteśmy przekonani, że to będzie owocna współpraca.
Sun Family sp. z o.o. realizuje swoją misję od 2015 r., dostarczając ekologiczne i oszczędne rozwiązania do domów. Celem firmy jest rozpowszechnienie roli słońca w produkcji prądu oraz obniżenie kosztów rachunków za prąd w jak największej liczbie gospodarstw w całej Polsce.
SunFamily – te dwa słowa doskonale oddają zarówno ducha, jak i charakter firmy.
Doświadczenie wielu lat pracy w segmencie OZE, jak również współpraca firm takich jak: Sun Family sp. z o. o., Sun Family Info, Sun Family Heat, Sun Family Instal zaowocowały połączeniem spółek w grupę Sun Family Group, która w tym momencie jest jedną z największych w Polsce grup działających w branży OZE.
Wszystko po to, aby jeszcze sprawniej wykorzystać moc doświadczeń i dostarczyć klientom rozwiązania, które przyczynią się do pełniejszego wykorzystania potencjału słońca i będą przyjazne środowisku i budżetowi domowemu.
Dziś firma należy do czołówki polskich przedsiębiorstw zajmujących się fotowoltaiką w segmencie klientów B2C (klient indywidualny), B2B (klient biznesowy) i Agro.
Więcej informacji na stronie stronie sunfamily.pl