Za nami niezwykle udane targi GreenPOWER i forum H2Poland

Wczoraj zakończyły się Targi GREENPOWER w Poznaniu, w których PSME brało akywny udział do samego końca. Na naszym stoisku 9 w pawilonie 7A wraz z ApatorImpact Clean Power Technology S.A.SBB ENERGY S.A., przez całe trzy dni toczyliśmy ciekawe rozmowy biznesowe ze zwiedzającymi i innymi wystawcami.

Pierwszego dnia targów GreenPOWER mieliśmy przyjemność być organizatorem i gospodarzem Forum Magazynowania Energii PSME.
Gratulujemy świetnych wystąpień przedstawicielom firm członkowskich PSME – podczas forum głos zabrali:
🔹Bartek Kras – Impact Clean Power Technology S.A.,
🔹Szymon Piasecki – Apator,
🔹Slawomir Suski – MP Solar Group Sp. z o.o. – Growatt New Energy,
🔹Damian Koziol – MEB Technical Sp. z o.o.,
🔹Robert Zmuda – SBB ENERGY S.A.,
🔹Dawid Piasecki – ALSEVA,
🔹Dawid Piaskowski – EDORADCA,
🔹Rafał S. Sroka – Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za inspirującą wymianę poglądów i doświadczeń, a naszym partnerom na stoisku za wspaniały czas razem.

We wtorek i środę równolegle do targów Greenpower trwało forum H2POLAND, które jako pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w całości poświęcone jest technologiom wodorowym – liczba zgromadzonych w jednym miejscu ekspertów branży oraz pełne sale konferencyjne utwierdzają w przekonaniu, że temat technologii wodorowych jest szalenie istotny.


Panel “Optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa i ślad węglowy – kierunek konkurencyjność” zorganizowany przez PSME cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim osobom, które wysłuchały dyskusji panelistów:


🔹Krzysztof Dresler – Impact Clean Power Technology S.A.,
🔹Jarosław Borkowski – SBB ENERGY S.A.,
🔹Barbara Adamska– Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii //Polish Energy Storage Association,
moderowanej przez niezastąpionego:
🔹Rafał S. Sroka, Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii

Przedstawiciele firm członkowskich PSME byli aktywnie zaangażowani w wiele sesji H2POLAND – gratulujemy wspaniałych wystąpień: Bartłomiejowi Krasowi, Krzysztofowi DreslerowiTomoho UmedaAleksandrze MajdzieRobertowi Żmuda.
Ogromnie nas cieszy, że wspaniali eksperci z firm członkowskich, tak chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas tak ważnych wydarzeń.

Do zobaczenia w Poznaniu za rok!

Dodaj komentarz