Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii – PSME

Forum Magazynowania Energii PSME podczas Greenpower 2024

Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii, będące wiodącym stowarzyszeniem branżowym, zaprasza do udziału w II edycji Forum Magazynowania Energii PSME, które odbędzie się 23-25 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej Greenpower.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych branżą energetyczną, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu magazynowania energii, w kontekście dynamicznie rozwijającego się sektora zrównoważonej energii. Forum Magazynowania Energii PSME to również doskonała okazja do networkingu i zawarcia nowych kontaktów branżowych.

II edycja Forum Magazynowania Energii Towarzyszyć będzie Targom Greenpower, wspólnie tworząc synergiczne środowisko dla wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najnowszych osiągnięć w dziedzinie magazynowania energii. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość uczestniczenia w pasjonujących prezentacjach, a także panelach dyskusyjnych prowadzonych przez uznanych ekspertów z branży energetycznej. Tematyka Forum będzie obejmować najnowsze trendy, technologie oraz strategie związane z magazynowaniem energii, zwracając szczególną uwagę na aspekty zrównoważonego rozwoju i efektywnego wykorzystania zasobów energetycznych.

Zapraszamy do udziału w 3 dniach wydarzenia, 5 sesjach tematycznych, 5 panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach B2B. Wydarzenie odbędzie się na scenie sąsiadującej ze stoiskiem Polskiego Stowarzyszenie Magazynowania Energii w Hali 8A.

Szczegóły na stronie wydarzenia: https://greenpower.mtp.pl/pl/aktualnosci/ii-edycja-forum-magazynowania-energii-psme-na-targach-greenpower-2024/

 

Udział w forum jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji na targi Greenpower

Data

23 - 25 kwi 2024
Expired!

Czas

All Day

Dodaj komentarz