Szanowni Państwo, Jako partner wspierający Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu: RENPOWER POLAND 2024: Zapewnienie tempa dekarbonizacji w polskim miksie energetycznym.

Jednodniowe wydarzenie jest w całości poświęcone zagadnieniom, która napędzają transformację energetyczną w kraju. W prezentacjach, dyskusjach panelowych i pokazach wezmą udział zarówno interesariusze z sektora publicznego, jak i prywatnego.

Konferencja poświęcona będzie nowym krokom podejmowanym w celu dalszego rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii, które zapewnią bezpieczeństwo energetyczne, stabilność sieci oraz wzmocnią dostęp do energii elektrycznej w Polsce. Program obejmuje kluczowe czynniki, które przyczynią się do zapewnienia tempa dekarbonizacji w polskim miksie energetycznym, a mianowicie: Cable Pooling – Solar PV – Smart grid – Carbon Capture – Energy Storage – Green Hydrogen – Financing – Regulation.

Jednym z prelegentów będzie Barbara Adamska – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii. Na miejscu będzie również obecny zespół PSME.

Szczegółowe informacje wraz z agendą oraz informacjami nt rejestracji znajdują się na stronie wydarzenia https://euroconventionglobal.com/event/renpower-poland-2024/.