Zostań partnerem polskiej delegacji podczas Energy Storage Awards w Londynie

Nagrody Energy Storage Awards 2023 to okazja do podsumowania ciężkiej pracy, innowacji, przełomów i osiągnięć europejskiego przemysłu magazynowania energii. Ceremonia rozdania nagród tegorocznej edycji konkursu odbędzie się 28 września 2023 r. w Londynie w prestiżowym Park Plaza London Riverbank. To spotkanie, podczas którego przedstawiciele największych, najbardziej innowacyjnych, kreujących rzeczywistość w sektorze energetycznym firm będą dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na przyszłość. Zależy nam na tym, by w tym gronie swoją znaczącą obecność odegrała reprezentacja firm z Polski. Zachęcamy więc do dołączenia do delegacji na Energy Storage Awards, której przewodniczyć będzie Barbara Adamska, prezes PSME, nominowana w kategorii Outstanding Contribution to Energy Storage.

Chcemy razem przyjrzeć się temu, jak sektor rozwija się w Europie i aktywnie włączyć się w te działania.   

Co można zyskać?

  • Efektywnie spędzony czas w gronie chętnych do współdziałania na rodzimym i europejskim rynku przedstawicieli polskich firm związanych z magazynowaniem energii, żywo zainteresowanych rozwojem branży w kraju i na świecie.
  • Szansę na networking z reprezentantami najważniejszych spółek i organizacji z sektora magazynowania energii w Europie, Azji i USA.
  • Możliwość wymiany doświadczeń, kontaktów, nawiązania relacji w szczególnym otoczeniu i środowisku, dla którego rozwój rynku magazynów energii to priorytet.

Na jakie działania ze strony PSME można liczyć?

  • Wsparcie w organizacji uczestnictwa w Energy Storage Awards (miejsce przy wspólnym stole polskiej delegacji).
  • Relację z wydarzenia w SM PSME.
  • Relację z wydarzenia w Newsletterze PSME (ponad 2 tys. rekordów).
  • Komunikat prasowy skierowany do mediów branżowych.
  • Wsparcie w kontaktach z prasą ekonomiczną

Szczegóły wydarzenia oraz listy nominowanych osób i firm można znaleźć na stronie: storageawards.solarenergyevents.com

WYBIERZ SWÓJ PAKIET – zapraszamy do kontaktu!

Ewa Kłos-Jankowska

Manager ds. współpracy i rozwoju

e-mail: ewa.jankowska@psme.org.pl

mobile: +48 789 079 390